Genel

Gıdacı Kafası Olarak gidamuhendisi.net ‘i kardeş sitemiz ilan ediyoruz!!

Gıdacı Kafası


www.gidacikafasi.com
, instagram, twitter ve linkedin üzerinden gıda ile ilgili paylaşımlarda bulunan ve Gıda.Müh.Gökçe Kahraman tarafından yönetilen bir platformdur. gidamühendisi.net ise Gıda.Müh.Süleyman Uzun tarafından yönetilmektedir.

Instagram üzerinden küçük çaplı ürün incelemleri, twitter üzerinden her gün bir yeni bilgi, linkedin üzerinden instagram ürün incelemeleri, web sitesinin paylaşımları ve dm üzerinden gelen iş arayan ve iş veren ilanlarını paylaşır.

Herhangi bir kar amacı gütmeyen platform ileri vadede mesleki anlamda güzel işlere zemin hazırlaması amacı ile kurulmuştur.

Sn.Uzun ile daha önceden hiç karşılaşmamız olmasa da yaptığımız görüşmelerde mesleki bakış açılarımızın uygunluğu ve platformlarımız arasındaki konsept farklığı sebebi ile birbirimize destek olmamız gerektiğini yürekten hissettim.

Bu gün itibari ile gidamuhendisi.net gidacikafasi.com olarak yakın temasta olacağımız ve hiç bir maddi bağlantımız olmayan kardeş sitemizdir. Birlikte ve aramıza katılma ihtimali olan diğer meslektaşlarımızla güzel işler yapmak dileği ile Gıdacı kafası ailesi ve bağlantılı olduğu herkese duyurulur.

Kardeş sitemizin instagram, facebook, twitter hesaplarını takip etmenizi öneririz.

Please follow and like us:
error

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Facebook
LinkedIn
Instagram
Araç çubuğuna atla